Podej to za mě

Podej to za mě

Podnikatel

Vyřiďte komunikaci s úřady online a bez čekání. S PODEJTO ZA MĚ i bez vlastní datové schránky

Nemáte datovou schránku, ale musíte neodkladně navštívit úřad? S PODEJTO ZA MĚ komunikaci se státní správou vyřídíte elektronicky a jednoduše. Stačí oslovit ve vašem okolí někoho, kdo má datovou schránku, a ten na základě plné moci vyřídí úřední záležitosti za vás.

PODEJTO ZA MĚ se hodí i těm, kteří si nejsou jistí, jak formuláře a žádosti správně vyplňovat. Nebojte se oslovit svého daňového poradce nebo právníka. Pomohou vám vyplnit všechny potřebné dokumenty a celý proces odeslání na příslušný úřad zprostředkují za vás prostřednictvím vlastní datové schránky.

Kdo za mě může komunikovat s úřady přes Datovku?

 • Kdokoli, kdo má zřízenou datovou schránku.
 • Jedná se například o právníky nebo účetní. Dokumenty úřadům za vás však může odeslat také manžel nebo přítelkyně.
 • Pokud nikoho takového neznáte, obraťte se na Asociaci malých a středních podniků a živnostníků ČR, kde vám pomůžou s doporučením vhodného profesionála.

S Datovkou není komunikace s úřady žádný problém

Setkáváte se s PODEJTO ZA MĚ s datovkou úplně poprvé? Užívání datových schránek má přitom mnoho výhod, například snížené náklady na poštovné. Komunikace s úřady je totiž zcela zdarma. Zároveň nejste omezeni úřední dobou nebo polohou. Vše tak hravě vyřídíte i z opačného koutu světa.

Všechny informace potřebné k založení datové schránky naleznete zde.

Co všechno s Datovkou vyřídíte?

Podat daňové přiznání, odeslat kontrolní hlášení DPH, nebo požádat o veřejný výpis údajů z Registru, to vše zvládnete s datovkou přímo ze svého obýváku. Některá podání ovšem nelze učinit přes PODEJTO ZA MĚ a to zejména v případě, že je v dané věci konkrétním právním předpisem vyžadován úředně ověřený podpis nebo vyplnění speciálního formuláře.

Více informací naleznete na zde.

Další použití datové schránky

 • Výpisy z rejstříků
  ZOBRAZIT
  Výpisy z rejstříků
 • Sledování změn
  v katastru
  ZOBRAZIT
  Sledování změn v katastru
 • Upozornění na
  vypršení STK
  ZOBRAZIT
  Upozornění na vypršení STK
 • NYNÍ ZDARMA Levnější komunikace
  s firmami
  ZOBRAZIT
  Levnější komunikace s firmami