Dotace pro sportovní kluby

Dotace pro
sportovní kluby

Podnikatel

Získejte dotace pro sportovní kluby dřív a z pohodlí domova

Požádal váš sportovní klub o dotaci v programu MŮJ KLUB 2020 od Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy? Chcete efektivněji vyřešit její vyplácení? S datovou schránkou zvládnete komunikaci se státní správou jednoduše a bezpečně přímo z domova.

Přes datovou schránku můžete odeslat například opravenou žádost, pokud vás k tomu vyzve její administrátor. Vyhnete se tisku dokumentů i zbytečným návštěvám pošty. S datovkou můžete přijmout také rozhodnutí o vyplacení dotace. Díky elektronické komunikaci se celý proces urychluje, a vy tak získáte peníze od MŠMT až o 4 týdny dříve.

Chystáte se MŠMT požádat o podporu z jiného dotačního programu? Přes datovku podáte jednoduše jakoukoli žádost o dotaci adresovanou státním institucím. S datovkou bude komunikace s úřady už navždy jednoduší.

Kdo může žádat o dotace vyhlášené MŠMT?

 • Oprávněný žadatel se různí podle účelu vyhlášené dotace. Konkrétní požadavky vždy najdete v textu dotační výzvy v sekci „Oprávněný žadatel“.
 • V programu MŮJ KLUB 2020 mohly o dotace žádat sportovní organizace zaměřené na aktivity dětí do 23 let.

Jak můžu při správě dotací využít Datovku?

Datová schránka vám ulehčí práci v každé části dotačního procesu, od podání žádosti po vyřízení rozhodnutí o přijetí finanční podpory. Ještě datovou schránku nemáte? Můžete si ji jednoduše založit podle návodu zde.

Na úřady už nemusíte. S Datovkou vše vyřídíte z obýváku

S datovou schránkou vyřídíte všechny povinnosti z domova a bez čekání. Veškerá komunikace se státní správou je navíc zcela zdarma. Datovku však využijete také v případě, že potřebujete komunikovat s ostatními spolky nebo v rámci různých zájmových klubů a společenství. Vyhněte se zbytečným návštěvám pošty a ušetřený čas věnujte tomu, co vás baví.

Ještě nemáte zřízenou datovou schránku? Podrobný návod, jak novou datovou schránku založit, naleznete na zde.

Co všechno s datovkou vyřídíte?

S datovkou můžete rychle a bezpečně požádat o rodičovský příspěvek, podat daňové přiznání, obdržet výpis ze systému veřejné zprávy nebo obdržet informaci, že vám brzy skončí platnost pravidelné technické prohlídky vozidla. Co dalšího zvládnete s datovou schránkou? To zjistíte na zde.

Další použití datové schránky

 • Výpisy z rejstříků
  ZOBRAZIT
  Výpisy z rejstříků
 • Sledování změn
  v katastru
  ZOBRAZIT
  Sledování změn v katastru
 • Upozornění na
  vypršení STK
  ZOBRAZIT
  Upozornění na vypršení STK
 • NYNÍ ZDARMA Levnější komunikace
  s firmami
  ZOBRAZIT
  Levnější komunikace s firmami